امنیت وبسایت

امنیت سایت و شبکه های اجتماعی

آیا می دانید هر روز هزاران وبسایت و صفحات شبکه های اجتماعی هدف حملات هکری قرار می گیرند؟

در صورتی که در یک وبسایت یا پورتال اصول امنیتی مورد نیاز رعایت نشود خطر هک شدن، آلوده شدن به بدافزار یا افشای اطلاعات کاربران و مشتریان آن را تهدید می کند.

با استفاده از خدمات امنیتی ما می توانید وبسایت خود را امن و دور از هر گونه تهدید نگهدارید. ما بصورت مستمر وبسایت شما را از لحاظ امنیتی مورد ارزیابی قرار می دهیم. ما پروتکل ها و آموزش های مورد نیاز و مخصوص کارکنان و کاربران وبسایت شما را ارائه می کنیم تا خطاهای انسانی باعث هک شدن وبسایت شما نشود. همچنین ما با ایجاد راهکارهای حرفه ای و تخصصی وبسایت شما را به یک هدف غیرممکن برای هکرها تبدیل می کنیم.

امنیت شما اولویت اول ماست!

ما با استفاده از از جدیدترین استراتژی های امنیتی و با بهره گیری از تکنیک های حرفه ای امنیت وبسایت و صفحات شما را تامین می کنیم. ما با استفاده از بهترین و با تجربه ترین متخصصان حوزه امنیت دیجیتال به شما کمک می کنیم با خیالی آسوده در وبسایت خود به ارائه خدمات و فروش محصولات بپردازید.

ما وبسایت شما در مقابل هر گونه تهدید امنیتی ایمن می کنیم

خدمات ما برای افزایش امینت وبسایت و صفحات شبکه های اجتماعی

سرویس حفاظت مستمر از وب سایت

متخصصان و مهندسین امنیتی ما بیست و چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته هفت تلاش می کنند تا صد درصد امنیت وب سایت را به شما تامین کنند. امروز از وب سایت، مشتریان و سرمایه های دیجیتال خود محافظت کنید، فردا شاید خیلی دیر باشد!

ارائه خدمات هاستینگ امن

هنگامی که ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات میزبانی وب (هاستینگ) خود انتخاب کنید حتی اگر بدافزارهایی به کدهای وبسایت شما نفوذ کرده باشند و در صورت هک شدن وب سایت شما، تیم امنیتی ما بدافزارها و ویروس های سایت را کاملاً رایگان حذف می کنند.

امنیت شبکه های اجتماعی

امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی، صفحات ایجاد شده در این شبکه ها ارزش بسیار بالایی پیدا کرده و مورد توجه هکرها قرار گرفته است. اگر میخواهید صفحه کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام هرگز هک نشوند امنیت آن را به ما بسپارید.

پشتیبان گیری وب سایت

ما با پشتیبان گیری (تهیه Backup) از وبسایت بصورت مستمر , دقیق از محتوای صفحات وب، بانک اطلاعاتی، محصولات و ایمیل های شما محافظت می کنیم. با تهیه یک نسخه پشتیبان بروز و قابل اعتماد از سایت هیچ چیز نمی تواند مانع ادامه فعالیت وبسایت شما شود.

حذف بدافزار و ویروس از وب سایت

وجود ویروس ها، بدافزارها و اسکریپت های مخرب در وبسایت باعث کندی وب سایت شما شده و در رده بندی موتورهای جستجوگر از رقبا عقب می ماند. همچنین این بدافزارها امنیت کاربران وبسایت شما را نیز به خطر می اندازند. با استفاده از سرویس حذف نرم افزارهای مخرب از شر ویروس ها و بدافزارهای وبسایت خود خلاص شوید.

ارائه خدمات سرور امن

نقض امنیت، امکان از بین رفتن داده ها و عملکرد ضعیف هاست اشتراکی می تواند بر کسب و کار شما تأثیر منفی بگذارد. یکی از بهترین راه های ایجاد امنیت استفاده از یک سرور امن برای میزبانی وبسایت است. با استفاده از سرور امن شما فقط یک فضای وب را دریافت نمی کنید بلکه راه حلی بسیار ایمن و مطمئن را برای تجارت خود به دست می آورید.

ارائه گواهینامه SSL

استفاده از گواهینامه SSL در وب سایت شما باعث رمزنگاری تمام اطلاعات، افزایش رتبه وبسایت در گوگل و جلب اعتماد مشتریان و کاربران خواهد شد. هنگامی که یک گواهینامه SSL معتبر را در سایت خود نصب می کنید، به مشتریان خود نشان می دهید که به حریم شخصی و امنیت آنها اهمیت می دهید.

ارائه فایروال وبسایت

با استفاده از فایروال وبسایت (WAP) حملات هکرها و ربات ها را مسدود کنید و از وب سایت و سرور خود محافظت کنید. فایروال وب سایت مانعی برای دسترسی هکرها، ربات های بد، ترافیک مخرب و بافزارها از وب سایت شما است.