سئو و بهینه سازی سایت

آیا می دانید 70کابران فقط لینک اول گوگل را می بینند!

گوگل هر روز میلیاردها جستجو را پردازش می کند و اکثر جستجوگران هرگز از صفحه اول فراتر نمی روند. اگر در صفحه اول و در رتبه های بالا نباشید دیده نخواهید شد.

با سئو می توانید محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید. درست مثل اینکه در بهترین نقطه شهر ویترینی تهیه کنید که روزانه تعداد زیادی از متقاضیان محصولات شما را در آن می بینند. سئو و بهینه سازی درست بر اساس کلمات کلیدی شما را در صدر نتایج جستجوی گوگل با کلمات کلیدی قرار می دهد، بازدیدکنندگان سایت شما از این طریق افزایش یافته و آن ها به مشتری محصولات شما تبدیل می شوند.

سئو و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک جزء حیاتی از بازاریابی آنلاین است.

ما ترکیبی از جدیدترین استراتژی های سایت و خارج از سایت را برای تولید نتایج بالا استفاده می کنیم. بهره گیری از تکنیک های استاندارد بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) موجب افزایش تعداد بازدیدکنندگان به وب سایت و بدست آوردن موقعیت های بالا در صفحه نتایج جستجوی موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ و دسترسی مشتریان به محصولات شما می شود.

ما می توانیم وب سایت شما را بالاتر از رقبایتان قرار دهیم.

خدمات ما برای افزایش سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی عنوان صفحات و توضیحات متا

انتخاب درست عنوان صفحات و مطالب سایت یکی از مهم ترین نکات سئو و بهینه سازی سایت است که بر نتیجه جستجوی کاربران و مشتریان سایت تاثیر مستقیم دارد. همچنین توضیحات متا یا متاتگ ها اطلاعات ارزشمندی را از سایت شما در اختیار ربات های موتورهای جستجو قرار می دهند.

مدیریت محتوا و عناوین headings

شاید بتوان گفت محتوای هر سایت مهم ترین و ارزشمندترین بخش سایت است. موتورهای جتسجو بر اساس محتوای سایت که می تواند متن، عکس یا ویدئو باشد کاربران را به سمت سایت هدایت می کنند. در این میان انتخاب محتوای درست و مطابق با استانداردهای مورد توجه موتورهای جستجو می تواند سایت شما را به درستی به مشتریان معرفی کند.

ایجاد بک لینک و شبکه های اجتماعی

امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی، این شبکه ها بستر بسیار مناسبی برای جذب مشتری های آنلاین هستند که میتوانند مشتریان و کاربران اینترنت را از این شبکه ها به سمت سایت و محصولات شما هدایت کنند. ایجاد و مدیریت درست این شبکه ها یکی از عوامل اصلی افزایش مشتریان سایت شماست.

مشاوره و راهنمایی تخصصی سئو

هوش برتر آماده ارائه انواع خدمات مشاوره ای و آموزشی و بررسی و آنالیز وضعیت سئو و بهینه سازی سایت و فروشگاه آنلاین شما است.

افزایش سرعت لود شدن صفحات سایت

سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت است. استفاده از حجم و اندازه بهینه عکس ها و فایل های وبسایت بهمراه استفاده از تکنیک های cache و فشرده سازی می تواند تاثیر بسزایی بر روی سرعت لود صفحات سایت داشته باشد.

ایجاد قابلیت استفاده در تلفن همراه

امروزه بسیاری از کاربران و مشتریان از تلفن همراه خود برای مرور صفحات اینترنتی و خریدهای آنلاین استفاده می کنند. سهولت مرور سایت در تلفن های همراه و طراحی مناسب تلفن های همراه یکی دیگر از فاکتورهای مهم در افزایش بازدید سایت است.

کارایی کدهای html و css

ربات های موتورهای جستجو از کدهای html برای بررسی محتوای سایت استفاده می کنند، لذا باید اصول کدنویسی به درستی رعایت شود. در ضمن حجم و اندازه و نحوه نگارش فایل های جاوا اسکریپت و CSS می تواند در سئو سایت تاثیر بسزایی داشته باشد.

قابلیت اتصال امن SSL/HTTPS

امنیت اتصال کاربران به وبسایت و حفظ اطلاعاتی که کاربران برای ورود به وبسایت یا خرید از سایت شما در سایت وارد می کند برای موتورهای جستجو بسیار مهم است. در صورتی که سایت از امنیت کافی و پروتکل های اتصال امن استفاده کند جایگاه بهتری در میان رقیبان خود خواهد داشت.