با طراحی مدرن و هوشمند به کسب و کار خود قدرت بدهید.

طراحی سایت و فروشگاه آنلاین

موسسه هوش برتر افتخار دارد تا کنون ده ها وبسایت و فروشگاه آنلاین را به بهترین و شکیل ترین شکل ممکن طراحی نموده و کسب و کارهای زیادی را بسوی موفقیت رهنمون ساخته است.

طراحی و ساخت وب سایت سفارشی

طراحی مهم است و اصولی نیز دارد. ما بیش از 15 سال در طراحی پیچیده و سفارشی وب سایت ها و  پروژه های توسعه، سئو و  بهینه سازی و مدیریت محتوا با استفاده از CMS  ها و یا با استفاده از برنامه نویسی به زبان های open source و فریم ورک های حرفه ای و رایج سابقه و تجربه داریم.

طراحی سایت برای تبلت، موبایل و دسکتاپ

طراحی سایت برای تبلت، موبایل و دسکتاپ (طراحی Responsive) امکان استفاده از وبسایت اصلی در هر یک از این پلتفرم ها و دستگاه ها با هر اندازه یا برندی را فراهم می کند. در این توع طراحی اندازه و مقیاس عکس ها، متن ها و بخش های مختلف سایت بطور خودکار با توجه به اندازه دستگاهی که بازدید کننده استفاده می کند تغییر می کند و نیازی به طراحی اپلیکیشن مخصوص برای این دستگاه ها وجود نخواهد داشت.

طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین

ایجاد یک فروشگاه اینترنتی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی یکی از بهترین، کم هزینه ترین و سریع ترین روش های گسترش کسب و کار، فروش و بازاریابی محصولات است. فروشگاه آنلاین هیچ محدودیتی از نظر فضایی و زمانی ندارد و شما با ایجاد یک فروشگاه آنلاین محصولات خود را بدون نیاز به فضای نمایشگاهی و در تمامس ساعات شبانه روز در معرض عموم قرار می دهید و با استفاده از درگاه های پرداخت آنلاین محصولات خود را آنلاین بفروشید.

سیستم های مدیریت محتوا

ما می توانیم سایت ها و فروشگاه های شما را با انواع سامانه های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، دروپال، جوملا، سایر پورتال های مدیریت محتوا و فروشگاه های آنلاین مانند ووکامرس و مگنتو ،فریم ورک های برنامه نویسی مانند لاراول طراحی کرده و محتوای مناسب هر یک را با توجه به خصوصیات هریک از این پلتفرم ها تولید و مدیریت کنیم.

ایجاد درگاه پرداخت آنلاین

ما راه حل های تجارت الکترونیک را بر اساس بهترین تکنولوژی های امروز و بالاترین استانداردهای تجاری طراحی و توسعه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین و موثرترین ابزارهای فروش برای جذب مشتری موجود است. در این میان درگاه های الکترونیک دریافت و پرداخت بانکی و غیر بانکی نقش مهمی را در سهولت خرید برای مشتریان فراهم می کند. با استفاده از این درگاه های آنلاین مشتریان می توانند بصورت مستقیم و آنلاین  و کاملا ایمن هزینه خدمات یا محصولات شما را پرداخت کنند.

تهیه، تحلیل و مدیریت محتوای سایت

محتوای سایت و نحوه معرفی خدمات و محصولات یکی از مهمترین موضوعات و فاکتورهای جذب مشتری در تبلیغات آنلاین و فروش اینترنتی است. محتوای سایت باید بتواند مشتری را ترغیب به استفاده از خدمات و خرید محصولات شما کند. همچنین بر اساس اصول سئو و بهینه سازی محتوای مناسب و اصولی و علمی نقش بسزایی در جذب مشتریان به سایت شما ایفا می کند.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت اصولی است که برای افزایش بازدیدکنندگان و جذب مشتریان به سایت، کسب و کار و محصولات شما بکار می رود. این اصول شامل تکنیک های تولید، مدیریت محتوا و طراحی سایت می باشد. رعایت اصول سئو و بهینه سازی منجر به افزایش رنکینگ گوگل سایت شما شده و در نتیجه موتورهای جتسجویی مثل گوگل سایت در نتایج جستجوی شما را بالاتر از رقبایتان به مشتریان معرفی می کند.

مشاوره و راهنمایی تخصصی

هوش برتر افتخار دارد هر گونه اطلاعات در مورد طراحی، سئو و بهینه سازی، دیجیتال مارکتینگ و مدیریت محتوای سایت شما را در قالب مشاوره در اختیار شما قرار داده و در تمامی مراحل کسب و کار آنلاین در کنار شما و همراهتان است.

ما پاسخ همه سوالات شما را در مورد طراحی فروشگاه آنلاین ، وبسایت های شخصی ، شرکتی و … داریم

مشاور و امین شما در طراحی سایت و فروشگاه